درباره ما

شرکت منیب (فن توسعه منیب)، به عنوان یک شرکت پیشگام در ارائه انواع دستگاه های نظافت صنعتی با توانایی کارکردهای صنعتی و سخت می باشد. دستگاه‌های ارائه شده توسط این مجموعه به واترجت و مکنده‌های صنعتی معطوف می‌باشد. کمپانی‌های Falch آلمان (ارائه کننده واترجت های صنعتی فشار قوی)، Sibilia ایتالیا (ارائه کننده مکنده های صنعتی و کامیونی)، Disab سوئد (ارائه دهنده مکنده های صنعتی) و Railcare سوئد (ارائه دهنده دستگاه های مکنده ریلی) به عنوان شرکای تجاری شرکت فنی و مهندسی منیب شناخته می شوند.
 
شرکت منیب در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود، ضمن در اختیار داشتن دستگاه های با کیفیت از بهترین برندهای اروپایی به ارائه مشاوره تخصصی به صنایع برای رسیدن به بهترین نتیجه می‌پردازد. همچنین برای حصول اطمینان از کارایی و کیفیت محصولات خود، علاوه بر رزومه قابل ارائه، به انجام تست‌های فنی در محل پروژه‌ها اقدام می‌نماید.
 
 

امور بازرگانی در شرکت منیب

شرکت منیب با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت های تولید کننده واترجت صنعتی و مکنده صنعتی و بهره مندی کامل از دانش فنی آنها، توانسته سطح فنی و بازرگانی خود را در بالاترین سطح در ایران حفظ نماید. داشتن نمایندگی به معنای ارتباط کامل توزیع کننده و شرکت مادر است که شرکت منیب به عنوان شرکتی پیشرو در عرصه بازرگانی محصولات صنعتی پیشرفته در نهایت تعامل با سازندگان اروپایی خود است.
  • برگزاری دوره های آموزشی پرسنل شرکت منیب در آلمان و ایران، توسط نیروهای فنی شرکت فالش ، سیبیلیا و دیسب 
  • حضور پیوسته نمایندگان شرکت ها در ایران و بازدید از پروژه ها و تجهیزات
  • برگزاری دوره های مکرر هر 6 ماه یک بار در ایران به منظور به روز نگه داشتن اطلاعات
  • مشاوره فنی تلفنی و ایملی به صورت روزانه و هفتگی
حضور نیروهای فنی با بالاترین مدارج علمی در شرکت منیب در راستای ارائه بهترین مشاوره به مشتریان بوده است. شرکت منیب هیچگاه خود را یک فروشنده محصولات سنگین صنعتی نمیداند بلکه در راستای ارائه خدمات فنی مهندسی به صنایع کشور، اقدام به واردات بهترین دستگاه های اروپایی نموده و پیش از اقدام به واردات، برسی کامل روی برندها انجام داده است. به همین علت است که مشتریان شرکت منیب ، با اطمینان خاطر اقدام به خرید محصولات و خدمات آن کرده و از دانش فنی این شرکت نیز به طرق مختلف از جمله آموزش نیروهای فنی خود بهره می گیرند.
 

دپارتمان آموزش شرکت منیب

در فروش تجهیزات سنگین صنعتی، آموزش صحیح یکی از ارکان مهم ارائه دهنده آن تجهیزات است. عدم استفاده صحیح از دستگاه های سنگین صنعتی موجب هدر رفت هزینه به موجب کاهش کارایی ناشی از استفاده نادرست می شود. شرکت منیب به منظور بهره مندی کامل خریداران محترم محصولات منیب، و همچنین خریداران محصولات مشابه، آموزش های لازم را توسط نیروهای فنی آموزش دیده خود ارائه می دهد. 
  • آموزش فنی دستگاه واترجت صنعتی فشار قوی و فوق فشار قوی
  • آموزش فنی دستگاه های مکنده صنعتی و مکنده مرکزی صنعتی
  • آموزش عملی دستگاه واترجت صنعتی برای کاربردهای صنعتی
  • آموزش ایمنی و HSE عملیات با دستگاه واترجت صنعتی
استقبال از این دوره های آموزشی در نمایشگاه های نفت و گاز، پتروشیمی و پالایشگاه ها، کارخانجات سیمان و رنگ سازی نمودی از اهمیت این آموزش ها در صنایع مختلف می باشد. امید است که با ارائه راهکارهای علمی و فنی محصولات پیشرفته بتوانیم تاثیر مثبتی در راستای افزایش بهره وری در صنایع مختلف داشته باشیم.
 

خدمات پس از فروش شرکت منیب

خدمات پس از فروش جزء لاینفک فروش هر محصول به خصوص دستگاه های صنعتی و پیشرفته است. شرکت منیب در راستای احترام به انتخاب مشتریان خود، علاوه بر برخورداری از انباری به وسعت 6000 مترمربع که شامل دستگاه ها و تجهیزات جانبی و مصرفی آنهاست، به کارگاه های تعمیر و نگهداری محصولات نیز مجهز می باشد. متاسفانه در صنایع مختلف از جمله صنایع نفتی شاهد دستگاه های واترجت هستیم که به دلیل نبود قطعات و عدم پشتیبانی، بدون استفاده رها شده اند. و این مشکل علاوه بر خسارت مالی به دلیل عدم استفاده از دستگاه های گران قیمت واترجت صنعتی ، خسارت های جانبی را نیز به بار می آورد. واحد خدمات پس از فروش منیب تمام تلاش خود را به کار بسته است تا محصولاتش همواره بدون نقص و در بهترین شرایط کارکرد در اختیار صاحبان صنایع باشد.
 

دلیل انتخاب منیب

مدیران شرکت منیب با حضور نزدیک به سه دهه در صنایع واترجت صنعتی و مکنده های صنعتی با مخاطبان خود به خوبی آشنا شده و نیاز آنها را به خوبی درک کرده اند. منیب با هدف رفع نیاز صنایع سنگین کشور و پروژه های بزرگ شکل گرفت. صنایعی که به واسطه بزرگ بودن ساختارشان دارای مشکلات بزرگتری نیز هستند، و نیاز به راه حل هایی دارند که باری از دوش صنعتشان بردارد. مدیران صنایع بزرگ دغدغه های بزرگی دارند و راه حل های جدید نباید به مشکلاتشان بیفزاید. از طرفی، یک راه حل خلاقانه می تواند مشکلات بزرگ را به یک حس خوب تبدیل کند،

منیب به خوبی از صنایع مطلع است. از مشکلات سخت و سختی های کار آگاه است. به مشکلات ناشی از ضعف خدمات پس از فروش بسیاری از کالا ها در ایران آگاه است. منیب تشکیل شده است تا صاحبان صنایع، آن را به عنوان مشاوری قابل اعتماد در کنار خود داشته باشند، و ما برای این اعتماد سالها تلاش کرده ایم. به همین دلیل میتوانیم این را بگوییم که محصولات شرکت منیب را به عنوان یک سرمایه گزاری بنگرید نه خرید.