فروش نازل واترجت صنعتی برای مصارفی مثل تخریب بتن با واترجت با نازل واتر جت هایجت ، شستشوی مبدل حرارتی با واترجت و نازل واتر جت drain speed
واترجت صنعتی و کاربرد آن در صنایع مختلف مساله ای است که برای بسیاری از صنعتگران مورد تایید است. در بسیاری از صنایع واترجت ها حضور دارند، از فشار 100 بار تا 3000 بار. اما آنچه به وفور مشاهده می شود عدم استفاده از واترجت یا عدم استفاده از تمام توان واتر جت هاست، و دلیل آن نبود قطعات و نبود دانش فنی کافی برای اصلاح ایرادات و سرویس دوره ای آنهاست. واترجت صنعتی یک دستگاه با تکنولوژی پیشرفته است و برای استفاده بهینه از آن باید مطابق اصول صحیح به آن رسیدگی شود. همچنین بخشی از قطعات آن نیاز به تعویض دوره ای براساس میزان کارکرد دارند. این قطعات یدکی و مصرفی نیز از تکنولوژی ساخت بالایی برخوردار بوده و لازم است از شرکت های معتبر تهیه شوند.

تجهیزات جانبی واترجت صنعتی

شرکت منیب در راستای سیاست احترام به مشتری، انبار وسیعی از قطعات مصرفی و یدکی را تجهیز کرده است تا مشتریانش همواره از بالاترین کارایی محصولات بهره مند باشند. از طرفی به دلیل وجود استانداردهای جهانی برای ساخت و تولید دستگاه های واترجت صنعتی ، این قطعات قابلیت استفاده در تمامی برندها را دارا می باشند. فقط کافیست مشخصات فنی آنها مطابقت داشته باشند. تجهیزات واترجت مناسب برای کاربردهای نظافت صنعتی و تخریب بتن بوده و در تمامی صنایع نقش پررنگی می توانند داشته باشند. با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت فالش آلمان، یکی از بزرگترین تولید کنندگان واترجت که علاوه بر کیفیت بالای محصولات، در تنوع کاربردها و ارائه راه حل برای انواع نیاز صنایع مختلف شناخته شده است، توان اجرایی شرکت منیب برای ارائه خدمات با کیفیت دوچندان شده است. کافیست یک دستگاه واترجت داشته باشید، بعد از پمپ، هر قطعه ای که دچار مشکل شود می توانید از قطعات فالش برای آن استفاده کرده و در کمتر از 2 روز دستگاه خود را با بالاترین کارآیی مجددا فعال نمایید.
کوچکترین نازل جت صنعتی فوق پرفشار
نازل واترجت صنعتی فوق فشار قوی

نازل واترجت صنعتی

یکی از پرکاربردترین قطعات در واترجت ها، نازل ها هستند. عمر نازل ها نسبت به سایر قطعات کمتر است و سریعتر نیاز به تعویض پیدا می کنند. شرکت منیب غنی ترین شرکت از لحاظ تامین قطعات مصرفی واترجت در ایران است و این نازل ها قابلیت استفاده در تمامی برندها را دارا می باشند. از جمله نازل های پرکاربرد به شرح زیر است: - نازل چرخشی - نازل ثابت - نازل تیغه ای - نازل های جت (مخصوص تخریب بتن با آب) این نازل های برای انواع خدمات نظافت صنعتی در شرایط مختلف و همچنین تخریب بتن با واترجت به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

دلیل تعویض نازل ها

نازل ها از آلیاژ های با کیفیت بالا و مقاوم در برابر سایش ساخته شده اند ولی به دلیل ضربات پیاپی آب با فشار بالا، عمر مفید آنها در اثر استفاده تمام می شود ولی همچنان قابل استفاده هستند. زبانه نازل ها به مرور گشاد شده و موجب افزایش دبی خروجی می گردد. افزایش دبی با افت فشار همراه است و سبب می شود که دستگاه بالاترین توان خود کار کند ولی خروجی آن حداکثر فشار مطلوب را نداشته باشد. در چنین شرایطی عدم تعویض نازل موجب افت کارایی، و هدر رفت وقت و انرژی می شود و گاهی حتی کارایی آن به صفر می رسد.