ابزار کمکی تخریب بتن سقف و کف | ceiling/floor helper-z0000571


ابزار تخریب بتن سقف z0000571

ربات ها ابزار های کمکی هستند که کار با دستگاه واترجت صنعتی را تسهیل و تسریع می بخشند. این ربات ها بسته به ساختار و طراحی بکار رفته در آنها، همه یا بخشی از عملیات را به جای کاربر بر عهده می گیرند. ابزار کمکی ceiling/floor helper یکی از این تجهیزات جانبی واترجت صنعتی است که در عملیات های تخریب بتن به کمک کاربر می آید. ای ابزار تنها نیروی بازگشتی را با مکانیزم مخصوص خود خنثی نموده و تمام عملیات توسط اپراتور مربوطه انجام می گیرد.

مشخصات و نحوه عملکرد ceiling/floor helper

در دسته بندی ربات ها و ابزار کمکی، تفاوت عملکرد در متفاوت بودن نیاز به اپراتور در انجام عملیات هایی مانند تخریب بتن می باشد. در این بین، ابزار کمکی floor helper بیشترین نیاز را به اپراتور جهت انجام عملیات تخریب بتن دارد. در واقع تنها خنثی کردن نیروی بازگشتی در اثر فشار بالای آب توسط ابزار کمکی انجام می گیرد. این ابزار دارای دسته های نگهدارنده است که توسط کاربر نگه داشته می شود. ابزار helper دارای یک شاسی به عرض حدود یک متر می باشد که توسط کاربر کنترل می شود. این شاسی که طول حدود 2 متر دارد بر روی دو چرخ سوار شده و در انتهای آن یک نازل نصب می گردد. نازل واترجت بسته به کاربرد در سقف یا کف به سمت محل مورد نظر چرخانده می شود. با این ابزار سقف هایی با ارتفاع 90 تا 235 سانتی متر پوشش داده می شوند. این ابزار کاملا مکانیکی و ساده بوده و نیازی به تعمیر و نگهداری خاصی ندارد. کاربر می تواند برای سهولت در حرکت و کنترل ابزار و بسته به نیاز ، زاویه آن را تغییر دهد.

مزایای استفاده از ابزار کمکی تخریب بتن سقف و کف

عملیات های تخریب بتن معمولا با واترجت های فوق فشار قوی تا 3000 بار انجام می گیرد. این واترجت های نیروی بازگشتی قدرتمندی را به کاربر اعمال نموده و گاها از تحمل هر فردی خارج است. با استفاده از ابزار helper ، فشار بالای آب و نیروی بازگشتی در حین فرآیند شستشو و بخصوص در انجام عملیات های سنگین مانند تخریب بتن، آسیبی را به کاربر نمی رساند. در واقع با نصب این ابزار بر روی واترجت صنعتی، نیروی بازگشتی به آن منتقل شده و کاربر فشاری را متحمل نمی شود.  همچنین با استفاده از این ابزار عملیات تخریب بتن در سقف و کف با سهولت دو چندان قابل انجام است. این ابزار ساده و ارزان، باعث پیوستگی تخریب بتن با واترجت شده و سرعت عملیات نسبت به حالت دستی افزایش محسوسی پیدا می کند.

نحوه عملکرد و کاربرد های این ابزار کمکی واترجت در این ویدئو در نمایش در آمده است : 


کالاهای مربوط به ابزار تخریب بتن سقف z0000571