ربات مغناطیسی - z0000729 | jetting tool climb rob 125


ربات مغناطیسی - z0000729

ربات های خودکار تجهیزات کاربردی حرفه ای هستند که همراه با دستگاه واترجت صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این ربات ها به دستگاه واترجت متصل شده و به جای کاربر فرآیند شستشو یا دیگر عملیات ها را انجام می دهند. در واقع ربات ها ابزار های کمکی هستند که عملیات تخریبی و نظافتی سنگین و یا با دسترسی دشوار را ساده و آسان می نمایند. بعضی محیط های مورد استفاده ربات، دارای دسترسی دشوار است و بعضی دیگر بعلت نیروی بازگشتی بالای فشار آب، باعث آسیب به کاربر می شوند. ربات مغناطیسی climb Rob 125 از جمله ربات های خودکار کمپانی فالش به حساب می آید. این ربات با بهره مندی از چرخ های روان و بوسیله کنترل از راه دور از روی مخازن و سایر بخش های مورد نیاز، بالا می رود تا عملیات شستشو به راحتی صورت گیرد.

مشخصات ربات climb rob 125

ربات مغناطیسی climb rob 125 برای راه اندازی بر روی محل مورد استفاده قرار داده می شود. سیستم مغناطیس روی بدنه و چرخ ها موجب می گردد تا ربات به راحتی به مخازن فلزی با ضخامت بیش از 6 میلیمتر متصل شود. کیت مخصوص این ربات شامل گیره ها، نازل ها و دیگر تجهیزات کاربردی است. ربات مغناطیسیclimb Rob 125 برای پاشش آب دارای یک ورودی است که بایستی از طریق شلنگ به دستگاه واترجت متصل شود. یک بازویی چرخشی بر روی این ربات تعبیه می گردد که در انتهای آن نازل مخصوص قرار می گیرد. این بازویی با توجه به نیاز کاربر و محدوده شستشو قابل تغییر است. ریموت کنترل از راه دور ربات نیز برای هدایت آن مورد استفاده قرار می گیرد. با این ریموت تنظیمات مربوط به بازویی، روشن و خاموش ربات و جهت حرکت آن قابل انجام است. با روشن شدن دستگاه، آب پر فشار از طریق شلنگ روی بازویی از خروجی نازل بر روی سطح پاشش می شود. نازل ربات با چرخش، آب پر فشار را برای عملیات مورد نظر به سطح اعمال می کند. همچنین این ربات به موتور الکتریکی سه فاز، سنسور تماس با دیوار یا مخزن و کلید توقف اضطراری بر روی ریموت مجهز است.

کاربرد های ربات  climb rob 125

ربات مغناطیسی climb Rob 125 دارای قدرت عملیاتی بالا جهت حرکت بر روی سطوح فلزی مخازن می باشد. حذف رنگ و زنگ از روی مخازن بزرگ و مرتفع در صنایع مختلف از کاربرد های این ربات است. جرم گیری مخازن بزرگ و حذف جرم های عمیق از روی سطوح کف مخازن و تجهیزات از دیگر کاربرد های ربات خودکار شرکت فالش آلمان می باشد. این ربات با دستگاه های واترجت فوق فشار قوی در محدوده 500 تا 3000 بار قابل استفاده بوده و کارایی آن در عملیات های زنگ زدایی تا 25 درصد بیشتر از روش دستی است.

در ویدئوی زیر بخشی از کاربرد های این ربات خودکار را مشاهده می کنید :

کالاهای مربوط به ربات مغناطیسی - z0000729