ربات خودکار - Z0000016 | crawl rob 500


ربات خودکار - Z0000016

ربات های خودکار از جمله تجهیزات جانبی مورد استفاده همراه با دستگاه های واترجت صنعتی فوق فشار قوی هستند. این ربات ها ابزار های کمکی برای سهولت در انجام امور نظافتی و تخریبی سنگین به حساب می آیند. در واقع فشار بالای آب خروجی از واترجت ها باعث می شود تا نیروی بازگشتی بالایی به اپراتور وارد گردد که در بعضی موارد در حد توان فرد نمی باشد. ربات های خودکار دسته ای از این ربات ها هستند که بصورت کاملا خودکار فرآیند تخریب یا شستشوی سطوح را انجام می دهند. ربات خودکار Crawl Rob 500 یکی از ربات های خودکار ساخت شرکت فالش آلمان است که همراه با دستگاه های واترجت قابل استفاده می باشد.

مشخصات و مزایای استفاده از ربات خودکار crawl rob 500

ربات کاملا خودکار crawl Rob 500 دارای قابلیت برنامه ریزی برای انجام خودکار عملیات مشخص شده طبق نقشه می باشد. این ربات دارای عملگر های هیدرولیکی و مجهز به کنترل از راه دور است. این ربات هوشمند با تنظیم برنامه، بر روی سطح زمین، روی دیوار ( بصورت افقی و عمودی) و سقف حرکت نماید. امکان حرکت بر روی دیوار و بالا رفتن از آن، باعث شده تا در هزینه نصب داربست صرفه جویی شود. امکان تنظیم پهنای کاری ربات نیز امکان تغییر محدوده حرکت ربات بسته به کاربرد مورد نظر را فراهم می نماید. لازم به ذکر است که یک کیت جانبی بر روی ربات قابل نصب می باشد، پهنای کاری دستگاه را از 2 به 4 متر افزایش می دهد. همچنین بازویی کمکی قابل نصب بر روی شاسی ربات، شرایط را برای حرکت دستگاه بر روی دیواری تا ارتفاع 7 متر فراهم می نماید. کیت مخصوص شستشو و کیت ویژه حذف رنگ و زنگ زدگی از دیگر تجهیزات جانبی قابل نصب بر روی این ربات هستند.

کاربرد های ربات crawl rob 500

ربات خودکار Crawl Rob 500  در بسیاری از محیط های صنعتی و غیر صنعتی کاربرد دارد. دسته ای از این کاربرد ها با دشواری توسط کاربر قابل انجام هستند و بوسیله این ربات بهتر و راحت تر انجام می شوند. دسته دیگر نیز بعلت سخت بودن دسترسی یا فشار بالای آب مورد استفاده، با این ربات بصورت ایمن صورت می پذیرد. از این ربات می توان برای کاربرد هایی مانند شستشوی سقف های بلند، رفع آلودگی دیوار ها در ارتفاع های بلند و شستن سطوح کف در پیاده رو ها یا معابر با نازل زمین شوی آن استفاده نمود. کاربرد های تخریب بتن پای پل ها یا بتن ستون ساختمان ها، رفع زنگ زدگی و پاک کردن رنگ نیز بوسیله ربات Crawl Rob 500 قابل انجام است.

 تعدادی از این کاربرد ها در ویدئو زیر نمایش داده شده است : 

کالاهای مربوط به ربات خودکار - Z0000016